יסודי

לימוד משנה והכנה לגמרא:
גם אתם מאמינים שלימוד המשנה בכיתה צריך להיות מרומם, חווייתי ומעניין? גם אתם חושבים שלא מספיק ללמד תוכן בלבד אלא צריך גם ללמד כלים, כדי שהתלמיד יוכל ללמוד בכוחות עצמו? אם כן – אנחנו כאן בשבילך! תכנית "ושיננתם" מקנה לתלמידים כלים בקצב שלהם, לפי היכולות שלהם, בצורה מדורגת ומסודרת, לצד לימוד מסכתות במשנה.

קרא עוד

חטיבה

לימוד גמרא:
גם בכיתה שלכם התלמידים לא מצליחים ללמוד גמרא בכוחות עצמם? האם חלמתם פעם שהכיתה תלמד בחברותות בהנחייתכם, כמו בבית מדרש? אם כן – הצטרפו אלינו! תכנית "ודיברת בם" פותחת בפני התלמידים שערים בלימוד הגמרא, במטרה להביא אותם להצליח ללמוד בכוחות עצמם. לצד לימוד פרקי גמרא, קונים התלמידים כלים משמעותיים בלימוד, לפי היכולת והקצב שלהם.

קרא עוד

תיכון

לימודי מיומנויות למשנה וגמרא:
התלמידים הגיעו כבר לתיכון, ועדיין לא מצליחים ללמוד גמרא בכוחות עצמם? שיעורי מיומנויות פרונטאליים משעממים את התלמידים בגיל זה? אם כן – בדיוק בשבילם פיתחנו סדרת חוברות ייחודית של לימוד מונחה, כשבכל חוברת התלמיד רוכש מיומנות אחת באמצעות לימוד מקורות, שאלות מנחות, הסקת מסקנות ותרגול. התלמיד מאותגר בלימוד, בחשיבה עצמאית, ומתקדם ברכישת המיומנויות בקצב שלו, לפי היכולת שלו.

קרא עוד

מבוגרים

מיומנויות בלימוד משנה וגמרא:
ציבור לומדי הגמרא המבוגרים התרחב ב"ה. דא עקא, רבים הלומדים שאינם יודעים ללמוד בכוחות עצמם. אנו מציעים שתי תכניות מרכזיות שיעזרו לכם בלימוד: האחת, סדרת חוברות של לימוד עצמי מונחה, בהם לומדים את המיומנויות הנדרשות ללימוד גמרא; והשנייה, לימוד דף יומי בצורה בהירה וברורה, שבונה את יכולת הלמידה העצמית.

קרא עוד

שליחים

חשבתם פעם על שליחות חינוכית ציונית?
הידעת שבתי הספר היהודיים בארצות הברית זקוקות לך יותר מתמיד?

חברת בונייך מתמחה בהתאמת זוג שליחים לבתי ספר, תוך ליווי צמוד לכל אורך הדרך, עד לחתימת החוזה.

רוצה להיות שותף לפרויקט?

פנה אלינו עוד היום, ונשמח לעזור!

קרא עוד